4KIDS - Prywatne przedszkole językowe Warszawa Mokotów, roczne przygotowanie przedszkolne

4KIDS to prywatne przedszkole językowe na warszawiskim Mokotowie zaprasza dzieci do swoich grup przedszkolnych. Realizujemy również roczne przygotowanie przedszkolne zgodnie z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej.

OVERVIEW

The website przedszkole4kids.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the superior). We have inspected nineteen pages within the web page przedszkole4kids.pl and found nine websites referring to przedszkole4kids.pl. We were able to detect one mass web accounts owned by this website.

PRZEDSZKOLE4KIDS.PL TRAFFIC

The website przedszkole4kids.pl is seeing alternating levels of traffic all round the year.
Traffic for przedszkole4kids.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole4kids.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole4kids.pl

Strona główna Stowarzyszenie Edukacyjne Integracja

Kulturalny Rap - Nie Zmarnuj Swojego Życia akcja SEI i RYMcerzy na Ursynowie . Sylwester Nowakowski gościem na lekcji przedsiębiorczości . Wizyta prezesa Władysława Bartoszewskiego na lekcji przedsiębiorczości . W co się bawią nasze dzieci? Lekcja przedsiębiorczości z Piotrem Hermanem . Moim pragnieniem jest, aby coraz więcej dzieci i młodzieży mogło. Z dobrej edukacji z wartościami. Więcej na temat Prezesa SEI Jacka Weigla przeczytasz tu. Już od marca trwa kampania edukac.

HISTORIA pewnego Anioła.

Skaczę do góry jak kangury. Znam kilka piosenek i śpiewam je tak, że inni natychmiast rozpoznają melodię.

historia ANIOŁÓW dwóch

Nazmienialam sie juz adresow bloga razy kilka. Czwartek, 16 lutego 2012. No i będą też oczywiście przygotowania do Natalkowych 4tych urodzin! Lody i niestety - słodycze. Sobota, 11 lutego 2012.

WHAT DOES PRZEDSZKOLE4KIDS.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole4kids.pl Mobile Screenshot of przedszkole4kids.pl Tablet Screenshot of przedszkole4kids.pl

PRZEDSZKOLE4KIDS.PL SERVER

I caught that the main root page on przedszkole4kids.pl took two thousand five hundred and fifty-five milliseconds to come up. I could not find a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider przedszkole4kids.pl not secure.
86.111.241.223

We identified that przedszkole4kids.pl is weilding the Apache/2.4 os.

HTML TITLE

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website states the following, "Prowadzimy nabór dzieci do nowo otwartej grupy z rocznika 2013." We analyzed that the web page stated " Prowadzimy grupę dla dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym." It also stated " Mamy wolne miejsca w grupach dla roczników 2012, 2011, 2010. Zapewnia dzieciom przyjazną atmosferę, posiłki w ramach czesnego oraz opiekę w godzinach 730-1730. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, dzięki temu dzieci chętnie uczestniczą nie tylko w zajęciach dydaktycznych, ale też i dodatkowych takich jak j. angielski codziennie, rytmika, taniec, roboty."

SEEK OTHER WEB PAGES

szkolnastrona - Miejskie Przedszkole nr 4 im. Misia Uszatka - Strona główna -

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu - zapisz się na naszą listę mailingową. Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola. SPOTKANIE PRZED ROZPOCZĘCIEM ROKU SZKOLNEGO, ODBĘDZIE SIĘ. PROSIMY O PRZYBYCIE JEDNEJ OSOBY, ORAZ NIE PRZYPROWADZANIE NA ZEBRANIE DZIECI .

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5 W LUBARTOWIE - Witamy na naszych stronach

Witamy na stronie Przedszkola Miejskiego Nr5 w Lubartowie i zapraszamy do internetowej wizyty w naszym przedszkolu. Znajdziecie tu Państwo informacje dotyczące pracy przedszkola oraz aktualne wieści. Dowiecie się jak wygląda nasz dzień. W przedszkolu, co robimy, gdzie bywamy, jakie dodatkowe zajęcia proponujemy naszym przedszkolakom. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej placówki.

Przedszkole Nr 5 w Chorzowie

Szkolnastrona.pl - Strony internetowe dla oświaty

pl - Strony internetowe dla oświaty. I pokaż swoją placówkę z dobrej strony. Do każdego pakietu w pełni profesjonalny. Strona umieszczona na zaufanym serwerze, bez reklam, wyposażona w zaawansowane filtry antyspamowe i antywirusowe. Aktywnie angażująca uczniów, rodziców i nauczycieli.

Publiczne Przedszkole nr 5 Zduńska Wola - Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta - Jan Paweł II

Publiczne Przedszkole nr 5 w Zduńskiej Woli. Publiczne Przedszkole nr 5 w Zduńskiej Woli. Co słychać w średniakach? Dodane przez Anna Kopajczyk - Opublikowane 3 marzec, 2010. W grupie I nauczycielki pracują z dziećmi przy zastosowaniu metody I. Majchrzak Nazywanie świata - odimienna metoda nauki czytania. Zwiedzamy Szkołę Podstawową nr 10.